Oficjalna strona Gminy Kęsowo

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Konkurs fotograficzny „Mój Orlik”

orlik thunibUrząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Mój Orlik”. Nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych zdjęć prezentujących aktywność sportową na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”. Nagrodą dla zdobywców trzech pierwszych miejsc są rowery turystyczne. Fotografie należy przesyłać do 20 kwietnia.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego. Zgłoszenie przesłane w formie elektronicznej (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia. Fotografie powinny mieć dynamiczny charakter i uwzględniać osoby korzystające z orlika w celach sportowych. Regulamin konkursu tutaj.

Kujawsko-Pomorskie jest w krajowej czołówce regionów uczestniczących w programie. Pod względem liczby orlików jesteśmy trzecim regionem w kraju, a co czwarty Orlik w Polsce powstał w naszym województwie. W ramach wszystkich pięciu edycji programu (2008-2012) w Kujawsko-Pomorskiem powstanie w sumie 213 kompleksów sportowych. Będą z nich korzystać mieszkańcy 111 gmin, a swojego „Orlika” będzie miało 77 procent gmin w regionie.

Samorządy lokalne otrzymują wsparcie na budowę „Orlików” ze środków Urzędu Marszałkowskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Marszałkowska dotacja na budowę każdego z nich to 33 procent wartości inwestycji (maksymalnie 333 tysiące złotych). W ciągu pięciu lat samorząd województwa przeznaczył na ten cel ponad 70 milionów złotych.

Źródło:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

 

 

 

HERB szary

Dane kontakowe

Urząd Gminy w Kęsowie


ul. Główna 11
 89-506 Kęsowo


Telefony: 52 3344091, 52 3344089
Fax: 52 3344022
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.